Кәсіби бағдарлау жұмысы бойынша есеп

«Мәдениет және өнер» факультетінің «Дәстүрлі музыкалық және орындаушылық өнер» кафедрасының кәсіби бағдар жұмысының

2018-2019 оқу жылының есебі

Оқу жылы басында кафедра филиалдары бойынша кәсіби бағдар жұмыс жоспары кұрастырылды және жауаптылар бекітілді.

29.11.2018-30.11.2018 ж. ХІV «Жас Дарын-2018» «Өнерліге есік ашық» кәсіби бағдар мақсатымен Аймақтық конкурс өтті. Конкурста колледж және мектеп түлектері қатысты.

Жюри мүшелері: төрағасы-Нурымбетов Еркін Шаяхметович, қауымдастырылған профессор; Түяқов Мереке Жәрдемұлы-БСМ №3 директоры; Губайдуллин Ербол Аманжолович- Құрманғазы саз колледжінің оқытушысы.

Конкурс қорытындысы

Халық аспаптары номинациясы бойынша:

1 орын-Валиева Фатима

2 орын-Умбеталиева Зарина

2 орын-Кибашева Айзада

3 орын-Адильбеков Нуржан

3 орын-Нариманова Жұлдыз

Дипломанттар:

1.Ибатова Айнара

2.Канатбаев Мейрамбек

3.Касимов Айдар

4.Каске Сағынғали

Жюри мүшелері: «Дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер» кафедрасының доценті, жюри төрағасы Таудаева Сауле Жамановна

Мухамбетжанова А. А. – дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер кафедрасының оқытушысы, магистр

Конкурс қорытындысы

Дәстүрлі ән номинация бойынша:

1 орын – Рашиденов Шынтас, жетекшісі Гайнеденов Ж.Р.

Жюри мүшелері:Ергалиева А.Т. жюри төрағасы, өнертану ғыл.кандидаты, «Дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер» кафедрасының доценті

Хаирова М.Е. - №11 өнер мектебінің оқытушысы

Ахметова А.С. – Құрманғазы атындағы саз колледжінің оқытушысы

Қобыз номинациясы

1 орын – ЖайлыАктоты ЗКО с Дарьинское, Школа-гимназия

Жюри мүшелері: жюри төрағасы, Войтехович Олег Михайлович, Құрманғазы атындағы саз колледжінің оқытушысы

Шукеев Арман Лукпанович, дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер кафедрасының оқытушысы

Киреев Багжан Темирханович Құрманғазы атындағы музыкалық колледжінің оқытушысы

Баян номинациясы

1 орын – Шакенова Гульжан

2 орын – Беймбетов Нуртай

2 орын – Мурзагереев Мансур

3 место – Ермеккалиева Енлик

Жюри мүшелері: жюри төрағасы, Попов Максим Михайлович,оқытушы, «Дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер» кафедрасының доценті

Хамитова Роза Сахитовна – Құрманғазы атындағы саз колледжінің оқытушысы

Дудукалова Наталья Валерьевна – Құрманғазы саз колледжінің оқытушысы

Фортепиано номинациясы

1 орын – Нечаева Анастасия

1 орын – Рскелдин Мирлан

2 орын – Сергеева Ксения Валерьевна

Дипломант Гатауова Алина Уалиевна

18.03.18ж. «Дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер» кафедрасының 1 курс студенттерінің қатысуымен концерт өтті.

Концерт жастар жылымен байланыстырылды. Сонымен қатар 1 курс студенттері жеке фольклорлық ансамбль құрып, өз өнерін тамашалады..

20.02.18ж. «Дәстүрлі музыка және орындаушылық өнер» кафедрасының студенттері концерттік бағдарламамен балалар үйіне барды. Адай, Балбырауын, Сарыарқа күйлерін орындады.

Жауапты: Егина М.С.

Кафедра меңгерушісі: Кусайнов А.А.